CTM Online program

Katalog kurzů

Přírodní a aplikované vědyMatematikaInformatikaHumanitní oboryAngličtinaJiné jazykyAP kurzyVšechny kurzy

Filtry

  • Termíny
  • Rok školní docházky / Grade
  • Partner

Řekli o nás

Prostor pro seberealizaci

AP kurz od CTM mi poskytnul prostor seberealizace v oblasti, kterou miluji, a nabídnul mi možnosti, o kterých se mi nikdy nesnilo. Díky kurzu jsem si uvědomila, co mě skutečně naplňuje, baví a kam se chci v budoucnu směřovat ve své kariéře, ale i koníčcích.

Jasmína Š.

Fyzika byla jasná volba!

Jako studentka sexty gymnázia ještě nemám stoprocentně jasno v předmětech, které si zvolím na maturitu, ale AP kurz fyziky pro mě byl jasnou volbou. O fyziku jsem se vždy zajímala, a účastnila olympiád, a ráda bych se jí zabývala i v budoucnu, ale s přechodem na střední školu mě opouštěla motivace, a v mém náhledu na fyziku nastal obrat o 180 stupňů. Pak jsem se ale na jedné z přednášek na naší škole dozvěděla o CTM, a o možnosti studovat kurz fyziky online, který může být zakončený AP zkouškou, jejíž úroveň odpovídá prvnímu ročníku americké školy.

Číst dále>>

 

Elizabeth O.

My course Astronomy was 99 % perfect

So my thoughts about the content are that there is a lot of new content, that I did not knew about until this course. And I thought, that I know a lot about the universe, but this course showed me, that I did not knew a lot of things. I also learned how to say some words, that I know in Czech, in English.  If I shoud give some % rating, it would be 99%, only because the listening. So I think that this is a very good course and I hope that a lot of people with same interests would sign into this course in the next years.

Jan K.

AP Biology was one of the most challenging things in my life

AP Biology was one of the most challenging things in my life. I was not sure in the beginning if my English is good enough to take this curse. And even if I still make lots of mistake, I feel that I got better during the course. I tried hard and sometimes I felt realy hopeless, but I am realy glad that I did not give up. This course put my Biology skills to another level and I feel that I realy move on. It provides me that biology is what I would like to do in my life. 

Ludmila K.

Online kurz byl výzvou

Kurz CTM byl pro mě opravdu výzvou a jsem ráda, že jsem ho mohla absolvovat. Naučila jsem se spoustu nového a zlepšila si úroveň angličtiny. 

Anna T.

It was challenging and interesting

This year I took the course AP Biology. The course was very demanding and time-consuming, but on the other hand, it was challenging and interesting for me to study various topics in biology. The topics were nicely organized into modules, that helped me make connections between topics, that seemed not so closely related. I was fascinated by some of the processes occurring in cells and living organisms (I especially liked the topics correlated with genetics).

Emma G.

I am really satisfied with the knowledge this course gave me

I am really satisfied with the knowledge this course gave me. When I chose to take this course last year, I was thinking of it as a way to get a new understanding of how things (and the whole world surrounding me) work. This is definitely something that this course gave me - answers to my questions - and it also helped me improve my English. I also think that every time you learn something, it helps you improve your own intuition which for me is something very important because even if you don't know how something works, you can always try to think of it how it could work. 

Ondrej M.

Kurz Creative Writing překonal naše očekávání

"Pan Štefl připravil pro děti vtipná, neotřelá a inspirativní témata, zapojil je aktivně do psaní a rozšířil jim znalosti v literární teorii a technikách. Doufáme, že příští rok kurz otevřete znovu."

Celá zpráva>>

 

Lucie K. a syn Adam

I am really glad that AP courses exist

I think that the course teached me a lot of new knowledge. My familiarity about a lot of biological topics is much deeper these days. Especially themes involving genetic, heredity and evolution. I enjoyed the course, although it sometimes took me really long time to learn all the chapters. I was not doing the AP exam, so all the knowladge was rather for my own improvement in biology attainment.

Anna Ž.

I am grateful for every minute I have spent on this course

As the course progressed I found the topics more and more interesting. I believe that I have learned a lot over the last 7 months. I found this course extremely useful not only for the AP exam but even as just a huge information source. It has been hard for me to keep up with the course lately mainly because I have underestimated its time requirements and have taken other extracurricular activities. Despite that I enjoyed this course and I am grateful for every minute I have spent on this course. I am not exactly happy with my grade mainly because I know that I could have done better. But otherwise I accept it as it is. Thank you for guiding us throughout this course, for helping us with the problems and for giving us the opportunity to study this interesting subject.

Antonin H.

Cesta na univerzitu do Barcelony

Ke studiu jsem si vybrala veterinární vědy, protože mým snem a cílem je stát se veterinářkou. Kurz mi otevřel mnoho dveří, co se týče odborných slov a znalostí. A to nejlepší? Při úspěšném dodělání kurzu se mi zapíší do přihlášek na vysokou školu. Moje vysněná univerzita se nachází v Barceloně a výuka je v angličtině, takže díky CTM budu znát alespoň začátky potřebných slovíček.

Saskia M.

Jedno z nejlepších rozhodnutí v životě

Když jsem si ve třetím ročníku kurz AP Chemistry vybral, udělal jsem tak jen proto, že mě chemie docela bavila, a to hlavně z toho důvodu, že jí člověk může doopravdy zažít prostřednictvím různých experimentů v laboratoři. Teď jsem na konci mého středoškolského vzdělávání a s ročním odstupem si myslím, že to bylo zatím jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. 

 

Natan S., gymnázium Arabská Praha

Schopnost vyjadřovat vlastní myšlenky

"Kurzy CTM Online zcela jistě přispívají ke schopnosti studentů jasně a srozumitelně vyjadřovat vlastní myšlenky."
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Zlín

Mgr. Přemysl Šil, zástupce ředitelky

Gymnázium Jana Keplera, Praha

"Program CTM Online jsme přivítali jako možnost nabídnout studentům naší školy propracovaný a léty vyzkoušený projekt..."

Celá zpráva >>

Jiří Růžička, ředitel gymnázia

Letní program CTY na Princetonu

"Bylo zhruba devět hodin ráno, sobota 23. června 2018, a já jsem se chystala podniknout jednu z největších věcí, kterými jsem kdy v životě prošla.. Stála jsem sama na mnichovském letišti, v roztřesených, zpocených rukách jsem držela pas s palubní vstupenkou, která mě měla dostat až do New Jersey, místa, kde na mě čekaly nezapomenutelné tři týdny na CTY Princeton."

Celá zpráva>>

 

Zuzana R.

Zlepšení v angličtině i matematice

"V průběhu kurzu cítím zlepšení, jak v mé angličtině tak v matematice, ale někdy to nestíhám díky mé české střední škole. Jsem ráda, že jsem součástí tohoto kurzu, protože to vidím jako velikou pomoc do budoucího studia."

Julie H.

Kurz AP Biology pro mě byla skvělá zkušenost

"CTM Online kurz AP Biology pro mě byla skvělá zkušenost. Učí samostatnosti a sebestudiu a tím velmi věrně připravuje na systém vysokých škol. Biologie i chemie pro mě byla skvělým základem pro navazující vysokoškolské učivo biochemického inženýrství a odborný slovník, který jsem díky kurzu získala, mi umožnil se rychleji během přednášek zorientovat..."

Celá zpráva>>

Ester Friedlaenderová

Syn díky CTM našel to, v čem by se chtěl v budoucnu realizovat

"Náš syn nyní studuje prvním rokem na University of Manchester obor ekonomie. V sextě se rozhodl vyzkoušet si program CTM a vybral si kurz makroekonomie/mikroekonomie. Absolvoval ho velmi hladce a v ekonomii našel zalíbení. Z roku na rok se z něj stal úplně jiný student s cílem a motivací...Co se naučil v programu CTM, velmi úspěšně „recykloval“ v průběhu IB studia i v základních předmětech v jeho prvním roce na Univerzitě.

Celá zpráva>>

 

Marcela J.

Kurz English for STEM

"Program mi pomohl získat část slovní zásoby k oborům, které se ve škole vyučují pouze česky."

Celá zpráva>>

 

Aneta Š., Gymnázium Jana Palacha, Praha

Outstanding mentor and teacher

"I was just able to recover the results from my AP Exam and I got a 5! You were an outstanding mentor and teacher."

Celá zpráva>>

 

Kristina M.

Kurzy pěstují ve studentech touhu po poznání

"Výhodou kurzů CTM Online je jejich ohromná rozmanitost, kterou žádná škola nemůže v rámci kroužků a seminářů nikdy obsáhnout. Kurzy pěstují ve studentech touhu po poznání a většinou se výrazně zlepší jejich přístup ke studiu."

Celá zpráva>>

RNDr. Jakub Haláček, PORG

Univerzita byla nadšená, že jsem se účastnila kurzu programování od CTYOnline

"Studuji v Německu (Universität Bayreuth) obor Wirtschaftsingenieurwesen (Ekonomické a inženýrské vědy) - je to obor, který kombinuje technicky zaměřené předměty s ekonomií a s právem. Univerzita byla nadšená, že jsem se účastnila kurzu programování od CTM Online."

Celá zpráva>>

Daniela M.

Vyšvihl jsem se mezi nejlepší studenty matematiky

"Díky kurzu CTM Online AP Calculus AB jsem se dostal do celostátního kola matematické, fyzikální a možná mi to trochu pomohlo i při postupu do celostátního kola logické olympiády. Tím jsem se vyšvihl z těch dobrých matematiků mezi ty nejlepší."

Celá zpráva>>

Tomáš V., ČVUT, stavební inženýrství

There were the days I wanted to stop

"Today I am able to say with a calm heart that study of CTM Online and everything which the program prepared for me, every experiences which certainly help me in my future life I enjoyed very much. I do not deny that sometimes there were the days when I wanted to stop...."

Celá zpráva>>

Pavla M.

It was a pleasure to work with my math instructor

"It was a real pleasure to work with my instructor, and I improved imy math skills. Also i learnt what it is like to work in time stress and under pressure."

Celá zpráva>>

 

Martin C.

Online kurzy mohu jen doporučit

"CTM Online kurzy mohu jen doporučit, práce s instruktorkou šla velice snadno, ochotně a ihned odpovídala na každý můj dotaz a celkově si vážně cením této příležitosti, která mi byla umožněna."

Celá zpráva>>

Miu T.

Spolupracujeme

American Fund for Czech and Slovak Leadership Studies
EY Česká republika
Nadace RSJ
College Board
MŠMT
LEAF
ZŠ a gymnázium Nový PORG a PORG Libeň
CertiCon
Ústav organické chemie a biochemie AV ČR
Technická univerzita Liberec
JČU Přírodovědecká fakulta
ČVUT fakulta biomedicínského inženýrství
USA Sport and Study
FLVS Global
University of Nebraska High School
Thinkwell
Institut ekonomických studií Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova
Matematicko-fyzikální fakulta Univerzita Karlova
Unicorn College
Fakulta tropického zemědělství Česká zemědělská univerzita
Metropolitní univerzita Praha
Gymnázium Jana Keplera
Gymnázium Nad Alejí
Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
Gymnázium Jana Nerudy
Gymnázium Arabská
Masarykovo gymnázium Plzeň
Mensa gymnázium
Sunny Canadian International School
Gymnázium J. Palacha Praha
ZŠ Doctrina Liberec
C. S. Lewis Bratislava
1. Súkromné gymnázium Bratislava
Socide
Educanet
MaSo - MAtematická SOutěž
EUROPEAN SPACE EDUCATION RESOURCE OFFICE
Benefit plus
Proxima

Centrum pro talentovanou mládež, z.s. | nezisková organizace

 

info@ctm-academy.org

American Fund for Czech and Slovak Leadership Studies

information@afcsls.org

Tento projekt není podporován z evropských zdrojů.

Copyright © 2014-2020 Centrum pro talentovanou mládež, z.s. All Rights Reserved.

Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.

Právní podmínky | Ochrana dat

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o
Webhosting MagicHouse s.r.o

Odhlášení z newsletteru

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku