Kontakt

Odesílání...

Libuše J.

Libuše J. získala stipendium AFCSLS na CTY Summer 2014 na Princeton University. Přečtěte si rozhovor pro aktualne.cz. 

 

Soňa B.

Chtěla bych vám a celému týmu poděkovat za Objevitelskou sobotu v Hradci. Syn byl nadšený, chodí do vesnické školky a je stydlivý, tak jsem se bála, jestli se "chytne". Užil si to a říkal, že to bylo super a nemůže se dočkat další.

 

Oliver L.

Nejen, že mi finanční podpora od CTM umožnila účastnit se vzdělávacího programu, který nepochybně vynikl v každé přihlášce a na „CVčku“, ale dovolila mi i poznat, že zahraniční vzdělání je pro mě jasnou cestou.

 

Adam K.

AP Computer Science A jsem si zvolil, protože mě programování zajímalo už od prvních let na gymnáziu. Tento kurz mě jednoduše a zábavnou formou dokázal naučit základy programování v jazyce Java, které používám dodnes. Instruktorka byla velmi příjemná, podporovala i ve studiu nad rámec kurzu a na jakékoliv dotazy ihned odpovídala. Trochu jsem se bál, jestli tomu budu rozumnět, když bude všechno v angličtině, ale nakonec to nebylo tak téžké a moje jazykové schopnosti se díky kurzu také mnohem zlepšily a byly tím poloeny základy pro moje následné studium v Anglii. Celkově jsme si kurz moc užil a byla to výborná zkušenost. Nakonec děkuji CTM, že tyto kurzy poskytuje, a také mojí škole, která přispívala na náklady kurzu a díky které jsem se o CTM dozvěděl.

 

Centrum pro talentovanou mládež, z.s. | nezisková organizace

 

info@ctm-academy.org

American Fund for Czech and Slovak Leadership Studies

information@afcsls.org

Tento projekt není podporován z evropských zdrojů.

Copyright © 2014-2020 Centrum pro talentovanou mládež, z.s. All Rights Reserved.

Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků.

Právní podmínky | Ochrana dat

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o
Webhosting MagicHouse s.r.o

Odhlášení z newsletteru

Právní podmínky
Ochrana dat
Odhlášení z newsletteru

Přepnout na klasickou verzi webu

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku